Ošetření

Ošetřením wonder zažijete zcela nový a revoluční způsob tvarování celé postavy

Použitím přístroje WONDER dosahujeme tvarování celého těla bez operace a bez bolesti. Je cíleno na fiziologii celého těla a nikoliv na ošetření pouze pokožky resp. podkožních částí s redukcí tuku.

Ošetření WONDER je vhodné pro ženy i muže. Vždy se zaměříme na partie, které chcete vylepšit.

Během jediného ošetření dokážete posunout hranice fyzických možností a výsledkem je:

  • Výrazný úbytek tuku
  • Zpevnění celého těla
  • Ztráta kilogramů
  • Odstranění celulitidy
  • Zvednutí hýždí
  • Vyrýsované břicho
  • Zpevnění pánevního dna

To vše pohodlně vleže na lehátku během 25 minut!


Wonder

Balíček 8× ošetření (ušetříte 3 930 Kč) 19 990 Kč
1 ošetření 2 990 Kč

Je pro mě ošetření pomocí WONDER vhodné?
Ošetření WONDER je vhodné pro postavy všech typů, kdy Vám podpoří růst svalů a spalování tuku v šesti aktivních zónách – paže, břicho, boky, hýždě a přední a zadní stehna.

kak pohudet


Zásadní kontraindikace
Zásadní kontraindikace použití přístroje jsou: těhotenství, šestinedělí, kojení, poruchy srážlivosti krve, kardiostimulátor a další přístroje a implantáty v těle, epilepsie a další neurologické poruchy, diabetes, věk pod 18 let.

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci zdarma.

Lifting a zvednutí hýždí
Nechirurgického liftingu hýždí, s opravdu viditelným efektem, je dosaženo přístrojem WONDER v průběhu 2 až 4 týdnů. Ošetření probíhá vleže na lehátku, přístrojem jsou navozovány rychlé kontrakce, kdy jsou stimulované svaly intenzivně a hluboce stahovány. Tímto efektem je dosahováno 100% účinku i u osob, které mají BMI nad 30.

Redukce celulitidy a zpevnění stehen
Zpevněním svalů a odbouráním tuku dochází k redukci celulitidy, strií a povislé pokožka. Zároveň dochází k viditelnému vyhlazení pokožky a zpevnění svalů stehen a hýždí. Výsledky jsou opravdu překvapivé.

Pánové i dámy ocení
U nás si můžete vybudovat pevné břišní svalstvo a zároveň zredukovat tuk v oblasti břicha. Nejen estetický efekt, ale skutečné posílení svalů středu těla a pánevního dna.

Rezervace